Studio nagrań
profesjonalne i największe studio w Krakowie

Slider

Nasze studio nagrań jest usytuowane w centrum miasta Kraków w dzielnicy Kazimierz przy ulicy Starowiślnej 87, do którego można łatwo dotrzeć zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Przy obiekcie posiadamy własne miejsca parkingowe. Krakowska Pracownia Dźwięku mieści się w ceglanej kamienicy z wejściem na wprost bramy wjazdowej. Studio nagraniowe ma powierzchnię 220m2 i zajmuje dwie kondygnacje.

Oferujemy

NAGRANIA


NAGRANIA

Odpowiednio zarejestrowane ścieżki dźwiękowe to klucz do sukcesu, dlatego nasi realizatorzy dźwięku używają opracowanych technik realizacji nagrań, omikrofonowań  instrumentów, technik stereofonicznych a także, umiejscowienia źródła dźwięku w odpowiednim pomieszczeniu studyjnym. Studio dzieli się na różnie zaadaptowane przestrzenie co daje bardzo duże możliwości, dzięki czemu różnorodność nagrań nie jest dla nas żadnym problemem.

MIX


MIX

Prawidłowy miks to podstawa sukcesu dobrych produkcji, Nasi realizatorzy dźwięku posiadają olbrzymią wiedzę oraz własne techniki i tajniki wykonywania dobrego miksu. Studio codziennie wykonuje miksy co wiąże się z olbrzymim doświadczeniem naszej kadry, Nasz profesjonalizm i indywidualne podejście pozwala na to by nagranie brzmiało niczym gotowy produkt, wokale brzmią efektywnie a muzyka idealnie z nim współgra tworząc razem tłuste i klarowne brzmienie utworu. Posiadany światowej klasy oprogramowania i  narzędzia do obróbki dźwiękowej.

MASTERING


MASTERING

Mastering to ostateczna kosmetyka zmiksowanego już wcześniej utworu polegająca na dostosowaniu odpowiedniej barwy, poziomów, dynamiki i proporcji dźwięku do wyznaczonych norm. To tak naprawde etap w którym ostatecznie jest podejmowana decyzja o specyfice brzmieniowej danego utworu lub płyty, dlatego wykonujemy go bardzo precyzyjnie i rozważnie. Dzięki wyspecjalizowanym technikom i narzędziom, które posiadamy nasze masteringi utrzymują wysoki poziom.

Pomieszczenia

Pomieszczenia studyjne zostały zaprojektowane i wykonane przez wykwalifikowanych inżynierów dźwięku, a sprzęt który się w nich znajduje podoła najbardziej wymagającym sesjom i nagraniom. W studio nagrań znajduje się przestronna poczekalnia gdzie można zrelaksować się i odpocząć na wygodnej sofie. Posiadamy również kuchnię, z której klient może skorzystać, przygotowując sobie posiłek. 

Image

LIVE ROOM

Pomieszczenie o powierzchni 70m² służące do nagrań zespołów muzycznych i muzyków sesyjnych, jest wykonane z wysokiej klasy materiałów tłumiących oraz izolacyjnych, a jego adaptacja i kubatura jest zaprojektowana pod kątem częstotliwościowym i dynamicznym w zakresie dźwięku. Na wyposażeniu pomieszczenia znajduje się wysokiej klasy fortepian marki Steinway & Sons model D.

Image

CONTROL ROOM

Pomieszczenie o powierzchni 49m² mające na wyposażeniu stanowisko realizatorskie służące do rejestracji i produkcji muzycznej oraz do profesjonalnego wykonania mixu i masteringu. Jest ono zaprojektowane i przystosowane do autentycznego odczytu dźwięku.

Image

VOCAL ROOM

Mobilne pomieszczenie dostosowywane do potrzeb nagraniowych takich jak nagrania lektorów, wokalistów czy instrumentów wymagających krótkiego czasu pogłosu przy nagraniach sesyjnych.

Portfolio

© 2020 Your Company. All Rights Reserved. Designed By BlueCoyote