Studio nagrań
profesjonalne i największe studio w Krakowie

Slider

Nasze studio nagrań jest usytuowane w centrum miasta Kraków w dzielnicy Kazimierz przy ulicy Starowiślnej 87, do którego można łatwo dotrzeć zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Przy obiekcie posiadamy własne miejsca parkingowe. Krakowska Pracownia Dźwięku mieści się w ceglanej kamienicy z wejściem na wprost bramy wjazdowej. Studio nagraniowe ma powierzchnię 220m2 i zajmuje dwie kondygnacje.

Oferujemy

NAGRANIA


NAGRANIA

MIX


MIX

MASTERING


MASTERING

Pomieszczenia

Pomieszczenia studyjne zostały zaprojektowane i wykonane przez wykwalifikowanych inżynierów dźwięku, a sprzęt który się w nich znajduje podoła najbardziej wymagającym sesjom i nagraniom. W studio nagrań znajduje się przestronna poczekalnia gdzie można zrelaksować się i odpocząć na wygodnej sofie. Posiadamy również kuchnię, z której klient może skorzystać, przygotowując sobie posiłek. 

Image

LIVE ROOM

Pomieszczenie o powierzchni 70m² służące do nagrań zespołów muzycznych i muzyków sesyjnych, jest wykonane z wysokiej klasy materiałów tłumiących oraz izolacyjnych, a jego adaptacja i kubatura jest zaprojektowana pod kątem częstotliwościowym i dynamicznym w zakresie dźwięku. Na wyposażeniu pomieszczenia znajduje się wysokiej klasy fortepian marki Steinway & Sons model D.

Image

CONTROL ROOM

Pomieszczenie o powierzchni 49m² mające na wyposażeniu stanowisko realizatorskie służące do rejestracji i produkcji muzycznej oraz do profesjonalnego wykonania mixu i masteringu. Jest ono zaprojektowane i przystosowane do autentycznego odczytu dźwięku.

Image

VOCAL ROOM

Mobilne pomieszczenie dostosowywane do potrzeb nagraniowych takich jak nagrania lektorów, wokalistów czy instrumentów wymagających krótkiego czasu pogłosu przy nagraniach sesyjnych.

Portfolio

© 2020 Your Company. All Rights Reserved. Designed By BlueCoyote