Voucher

Czy wiesz że Voucher to doskonały prezent 

na każdą okazje dla twoich bliskich?

  

Image
Image
Image

WYBIERZ JEDEN Z NASZYCH PAKIETÓW

1

NAGRANIE I OBRÓBKA

Jeżeli ktoś z twoich znajomych śpiewa lub gra na instrumentach, spraw mu prezent. Zrealizujemy dla niego nagranie, następnie poddamy obróbce dźwiękowej, tak by otrzymał gotowy produkt muzyczny którym może się pochwalić całemu światu. Każdy muzyk marzy o takim prezencie, a pakiet zawiera kompleksową usługę nagraniową, która otworzy przed nim furtkę i pozwoli rozwinąć swoją karierę oraz spełnić marzenia.

Image

2

KURS - NAGRANIOWY

Jeżeli ktoś z twoich bliskich jest początkującym lub zaawansowanym muzykiem bądź producentem muzycznym, ten rodzaj kursów na pewno będzie doskonałym prezentem dla niego. Uczymy jak nagrywać instrumenty lub zarejestrować dźwięki,  pokazujemy w jaki sposób podejść do rejestracji w pomieszczeniach studyjnych jak i zarówno w trudnych warunkach akustycznych. Przekazujemy wiedzę na temat rodzajów, technik i zastosowań mikrofonów, a także uczymy obsługi sprzętu audio tak by móc nie ograniczać swojej kreatywności muzycznej.

Image

3

KURS - MIX+MASTERING (obróbka dźwięku)

Po skończeniu aranżacji lub kompozycji niezbędna jest obróbka dźwięku tak aby utwory muzyczne zachowywały pewne normy i aspekty brzmieniowe. Jeżeli ktoś z twoich bliskich zajmuje się produkcją muzyki to może być to idealny prezent dla niego. Nasi realizatorzy dźwięku pokażą swoje techniki miksowania i kreowanie brzmienia poszczególnych instrumentów lub głosów w każdym gatunku muzyki. Cały proces obróbki dźwięku polega nie tylko na ćwiczeniach słuchowych ale także na znajomości procesorów efektów dźwiękowych i ich parametrów zarówno cyfrowych jak i analogowych. Dzięki nam możecie stać się profesjonalnym realizatorem nagrań muzycznych.

Image

4

KURS - PRODUKCJA MUZYKI

Pokażemy nasze techniki w produkowaniu muzyki każdego gatunku. To kurs dla początkujących jak i dla zaawansowanych producentów, Poznasz obsługę programów oraz narzędzi potrzebnych do produkcji muzyki, a także nasze sztuczki, które zdecydowanie pomogą Ci pójść o krok do przodu, umiejętności które nabędziesz pomogą Ci w twórczości, a twoja kreatywność nie będzie już ograniczona z powodu braku wiedzy na temat technik i obsługi programów. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania które cię nurtują, a ty staniesz się lepszym producentem!

Image

5

WARSZTATY WOKALNE

Zajęcia prowadzone w grupie, przez trenerkę wokalną oraz pianistę. Grupy składają się z 5 uczestników i są prowadzone co tydzień. Cykl ten trwa łącznie 20 godzin. Dzięki tym warsztatom nauczycie się rozmaitych technik wokalnych (emisji głosu), pracy nad prawidłowym oddechem, ćwiczeń dykcyjnych, pracy z mikrofonem. Spotkania odbywają się w profesjonalnym studio nagrań dzięki temu uczestnicy mają dużą styczność ze światem muzyki, sprzętu i instrumentów, jednym z nich jest fortepian koncertowy przy pomocy którego pianista zagra akompaniament utworów przeznaczonych do ćwiczeń. Cały cykl kończy się nagraniem studyjnym każdego z uczestników w ich indywidualnym wykonaniu utworu muzycznego opracowanego podczas zajęć.

Image

6

PRÓBY DUBBINGOWE

Spróbuj swoich sił i sprawdź na czym polega dubbing i jak wygląda on w studia nagrań. To świetna zabawa ale również ciężka praca. Pokażemy ci jak wykonać i zrealizować się w tej dziedzinie. Wybierz film a my przygotujemy fragmenty do których wstawimy twój głos. Po kursie otrzymasz od nas zmontowany film z twoim głosem, dźwiękami efektów a także muzyką. To świetny prezent dla Twoich bliskich, którzy interesują się pracą głosem, aktorstwem oraz kinematografią.

Image

Wpisz w tytule wiadomości numer pakietu i opisz jakie masz oczekiwania,
a my skontaktujemy się z tobą możliwie jak najszybciej. 

Image
Image
Image
Image